1.B 2015/2016

Jablíčkový den v 1.B

Ve čtvrtek jsme všichni přišli v červeném oblečení, protože jsme měli „Jablíčkový den“. Zpívali jsme písničky o jablíčkách, zatancovali jsme si mazurku a pustili pohádku na interaktivní tabuli. Plnili jsme úkoly v pracovních listech. Za každý správně splněný úkol jsme získali razítko jablíčka. Poslední hodinu jsme venku soutěžili.

Při hodině českého jazyka jsme si zahráli pohádku O červené slepičce.

Fotografie z golfu – 1.A,B

První školní den

1. září byl pro naše prvňáčky velmi důležitým okamžikem. Ráno se všichni sešli v hlavní budově školy, kde proběhlo slavnostní uvítání. Malé školáčky přivítali spolužáci z vyšších tříd školní hymnou, paní ředitelka, paní starostka a obě paní učitelky. Popřáli jim mnoho úspěchů ve škole. Každý prvňáček dostal kytičku, čokoládovou medaili a tašku plnou dárečků.

Ve třídách paní učitelky děti seznámili s tím, co je během celého školního roku čeká. Všem školáčkům přejeme úspěšné vkročení do školního života.

Mgr. Michaela Šimánková tř.uč. 1.A,  Mgr. Petra Slancová tř.uč. 1.B