6.A 2014/2015

Výlet 6.A,B – iQLANDIA

Fata Morgana

Žáci šestých tříd navštívili v pondělí 20. dubna 2015 tradiční expozici tropických motýlů v pražské botanické zahradě. Kukly tropických motýlů každoročně dorazí do skleníku Fata Morgana z motýlí farmy ze Stradfordu nad Avonou. Kukly jsou umístěny do líhní v tropickém skleníku a žáci mohli na vlastní oči sledovat životní cyklus motýlů, který doposud znali jen z učebnice. Život motýlů, jejich nádherné barvy a mnoho dalších zajímavostí pak žáci zpracovali formou plakátového sdělení během nejbližší vyučovací hodiny.

Recepty z hub

Praktická fyzika

Pomůcky na vyučování – 6.A

Čj:    A5 silný linkovaný sešit (č. 564),  A5 slabý linkovaný sešit