Besídka nejen pro maminky – hudební kroužek

Ve středu 18.5. 2016 jsme si s hudebním kroužkem připravili besídku ke Dni matek – nejen pro maminky. Malí muzikanti všem hostům ukázali, co se naučili nového od společného Vánočního setkání. Přivítali jaro jarními písničkami, zahráli na flétny, na zvonkohry, xylofon a další nástroje z Orffova instrumentáře.

Děti zahrály a zazpívaly písničky určené přímo maminkám a jednu písničku si společně s maminkami a tatínky zatančily. V závěru následovaly dvě hudební pohádky. Menší děti zazpívaly a zahrály Šípkovou Růženku a starší děti si připravily pro rodiče operetu Budulínek. Děti hrály, zpívaly a tančily s velkou chutí a už nyní se těší, až pohádky předvedou spolužákům ze školy a kamarádům z mateřské školky.