O stupínek výš

Každé čtvrtletí jsou na naší škole oceňováni žáci, kteří se něčím odlišili od ostatních, podařilo se jim něco výjimečného nebo aspoň udělali něco nad rámec svých školních povinností. Jak taková událost vypadá? Celá škola se sejde a na pódium slávy vystoupí vybraní žáci, kteří během uplynulých měsíců učiteli s něčím pomáhali, zachovali se správně v nějaké nečekané situaci, výrazně si zlepšili prospěch nebo udělali výjimečný dobrý skutek. Svou pomyslnou chvíli slávy si mohou vychutnat třeba i jen za to, že jsou výjimečně náruživí čtenáři, kteří hltají jednu knihu za druhou, což v dnešní době rozhodně není běžné. A vůbec není podmínkou, aby měl vybraný žák výborný prospěch. V pátek 27. listopadu proběhlo tzv. Pódium slávy za 1. čtvrtletí. Žáci si zazpívali školní hymnu a pak už následovala krátká soukromá radost každého z těch, kterým se podařilo na pódium vystoupit.