Ples s Popelkou

Tak je čas Masopustu a v naší školní družině se dne 11.2.2016 uskutečnil "Ples s Popelkou". Této akci předcházela etapová hra prvňáčků "Cesta za Popelkou".

Každý den přicházely dopisy od pana krále ze Sovího vršku, kde byly připraveny pro děti úkoly (výroba plošné loutky, škrabošky, královské koruny, omalovánky s nápovědou a další). Po jejich splnění vždy děti dostaly bod, který si vylepily na mapu království. Na závěr si musely najít pozvánku na ples. Ten se konal v tělocvičně a přišlo mnoho princezen, rytířů, princů, víl a dalších masek. S Inkou Rybářovou a Dendy Rybkou "Rybičkou" si společně zahrály pohádku, zatančily a zazpívaly. Jako odměnu dostaly časopis Báječná školka s věnováním paní Inky. Akce se vydařila, děti odcházely s úsměvy na tvářích a spoustou dojmů. Už se těšíme na další akci, kterou bude návštěva prodejní výstavy perníčků (tentokrát velikonočních), kde si také jeden perníček nazdobíme.