Přednáška Sexuální výchova na školách

V pátek 9. 3. 2017 se na naší škole konala přednáška MUDr. Radima Uzla pro žáky 7., 8. a 9. tříd. MUDr. Radim Uzel je významný český gynekolog, sexuolog a vysokoškolský pedagog, který se každoročně zúčastňuje desítek přednášek a besed v oblasti sexuální výchovy.  S jednou přednáškou zavítal i k nám. Téma přednášky se týkalo sexuální výchovy mládeže, pohlavních chorob a prevence rizikového chování. Přednáška byla doplněna příklady z letité praxe pana doktora a nechyběl v ní ani prostor na dotazy, které studenti mohli anonymně položit.

Lucie Wilczková

DSC06135 DSC06138