Prvňáčči v ŠD slaví MDD

Blíží se svátek dětí a i ve školní družině se slaví.Jako každý rok si paní vychovatelky pro prvňáčky připravily sportovní odpoledne.Letos oslavy proběhly již 25.5. a  připojili se k nim i třeťáci.Řeporyjští hasiči nám opět přivezli ukázat své zásahové vozidlo a  Ondra Wolf  přidal také svůj dárek.Po splnění všech sportovních disciplín,si děti na závěr zkusily,jak je těžké stříkat proudnicí,jako praví hasiči.Na akci nám též pomáhaly třídní paní učitelky,které s dětmi  hrály různé hry.Děti soutěžily v těchto disciplínách:překážková dráha,hod míčem na cíl,chůze na pěnových nohách a sběr kytiček.Na jednom stanovišti nám pomáhala i paní  Markéta Jarolímková,které  patří velký dík za  bezvadnou spolupráci se školní družinou.Po vyhodnocení výsledků,následovalo slavnostní předání diplomů a cen,které si děti  velmi užívaly.

Závěrem bych chtěla poděkovat  Ondrovi Wolfovi za super předváděčku hasičské techniky a všem,kdo se na této akci podíleli.Těšíme se zase za rok.

Eva Staňová,vychovatelka ŠD