Šestý ročník Řeporyjských strašidýlek

Šestý ročník Řeporyjských strašidýlek se nesl ve znamení pohádkových postaviček. Všichni žáci školy vyráběli svou pohádkovou postavičku a těšili se na večerní program. Početný lampionový průvod se díky pomoci hasičů mohl bezpečně přesunout od hasičské zbrojnice až do areálu školy, kde na školním hřišti proběhlo slavnostní pasování prvňáčků mezi žáky školy. Prvňáčci vystoupili s tanečkem na písničku "Večerníček".  Společně se žáky devátého ročníku nastoupili na slavnostní pasování, za doprovodu flétnistů z hudebního kroužku. Zástupci obecního úřadu a paní ředitelka předali prňáčkům trika se znakem školy. Vyvrcholením akce byl ohňostroj. Občerstvení nám pomohlo překlenout chladný podzimní večer. Diskotéka byla závěrečnou tečkou letošních "Řeporyjských strašidýlek". Výstavu pohádkových postaviček v areálu školy jste si mohli prohlédnout i vy.