Školní výlet – TEP Factoru

Dne 4.5.2015 jsme žáci sedmé,osmé a deváté třídy vyrazili na výlet. Myslím, že na tento den se všichni těšili tak moc, že nemohli dospat. Nejeli jsme úplně daleko, ale také ani blízko, jeli jsme do Chotilska. A kam přesně? Přece do TEP Factoru. Čekala nás tam spousta úkolů a zábavy. Všechno se odehrávalo v jeskyni.. Tedy konkrétně za dvacetičtyřmi dveřmi. Úkoly byly rozděleny na 4 skupiny: na logické, na zručnost, na sílu, poslední pak byla skupina lehčích úkolů. Museli jsme si vytvořit skupinky po 3-5 lidech. Poté už následovalo plnění úkolů, ale také námaha, přemýšlení, logické uvažování a týmová spolupráce. Výlet ve mně zanechal hezké vzpomínky a líbilo se mi, že jsme si navzájem pomáhali. Jinak by to ani nešlo. Moc bychom si přáli, abychom jeli příští rok do TEP factoru znova!

Andrea Zítková (žákyně 8. třídy)