Sportovní odpoledne ke Dni dětí – ŠD

Ve čtvrtek 26.5.2016 dostaly děti ze školní družiny předčasně dárek ke Dni dětí.Postarali se o něj členové SDH Řeporyje,pod vedením paní Ivety Svobodové.Počasí nám přálo,a tak děti soutěžily jako o život.Hasiči si pro ně připravili překážkovou dráhu,kterou děti zdolávaly v hasičské bundě a helmě.Také si vyzkoušely stříkání hadicí na terč,kde vodou plnily malé kyblíky.Velkým zážitkem pro děti byla i prohlídka moderního hasičského auta,doplněná velmi zajímavým výkladem.Děti si prolezly i kabinu auta.Na závěr si vyplnily připravený test,kde si ověřily to,co se toto odpoledne dozvěděly.Zážitky z  akce měly obrovské,což potvrzuje  nadšené vyprávění svým rodičům při odchodu ze školní družiny.Velké poděkování patří paní Ivetě Svobodové a jejím kolegům za nádherné odpoledne,které ve svém volném čase s obrovským nadšením a nasazením pro děti připravili a opět  připomněli,že v Řeporyjích spolupráce školy a SDH funguje na vysoké úrovni.Všichni se těšíme na další společné akce. Velké díky,hasiči!!!