Anglický den her a soutěží

Ve středu 11.2.2015  probíhal na naší škole anglický projekt, ve kterém si žáci 8. třídy vyzkoušeli různé profese v anglických scénkách, vedli dialogy na téma Sport, Food and cooking, Jobs, In a restaurant, Travelling, Hotel etc.

Sbírali body za poslechová cvičení, křížovky, kvízy. Se zavázanýma očima poznávali podle čichu a hmatu jednotlivé předměty. Správně soutěživou atmosféru podpořily roztleskávačky s vtipným vystoupením.

Mgr. Z.Koutná 

8.třída  připravila  projekt Den her a soutěží v angličtině

Začínali jsme poslechem.. Napínavý trochu strašidelný příběh upoutal naši pozornost, hlavně různé zvuky a vypravování. Většinu žáků bavilo vyplňovat  pracovní listy a konzultovat vše s ostatními. . Využívali jsme   interaktivní tabuli. Jedna hodina  nám nestačila, Pokračovali jsme  dvě hodiny odpoledne. Tentokrát projekt odstartovala čtyři děvčata se sestavou roztleskávaček. Cheerleaders  si vysloužily pořádný potlesk. Po tanečním vystoupení  zahájila   rozhovory a soutěže první skupina. Až do konce hodiny se skupiny střídaly , předháněly se, kdo bude mít zajímavější program a soutěže. Všichni jsme se přenesli  do anglické  restaurace, na letiště, sportoviště a na  jiná zajímavá místa. Soutěže se všem skupinám moc povedly . Myslím, že tento projekt byl opravdu prima. Chtěla bych poděkovat za celou naši třídu paní učitelce Koutné.

Za 8.třídu Carolyn Viglášová, Barbora Procházková