Celoškolní projekt „Zážitková turistika“

V rámci celoškolního projektu s názvem „Zážitková turistika“ se ve čtvrtek 20. 4. pro žáky druhého stupně konalo sportovní odpoledne. Na čtyřech stanovištích měli žáci možnost si vyzkoušet turistický závod, dozvěděli se informace o turistických značkách, které si taky vytvořili, zahráli si sportovní hry. Nechybělo ani stanoviště dnes velmi rozšířeného geocachingu, tedy hry na pomezí sportu a turistiky, při které se hledají za pomocí GPS kešky. I tuto aktivitu si žáci na místě mohli zkusit.

Moc děkujeme za pomoc Klubu českých turistů, kteří pro nás tuto akci připravili. I přes počáteční nepřízeň počasí se odpoledne vydařilo, žáci si nejen zasportovali, ale získali nové poznatky a užili si spoustu zábavy.

                                                                                                                                                                    Wilczková Lucie