Den otevřených dveří

V úterý 6. 12. 2016 se na naší škole konal Den otevřených dveří. Program byl velice bohatý a dokreslovala ho příjemná vánoční nálada, která na škole panovala. Hned na úvod proběhlo vystoupení dramatického a hudebního kroužku. Po celou dobu akce si zájemci mohli vyzkoušet zábavné chemické a fyzické pokusy nebo navštívit dílničky, kde si děti za pomoci rodičů a svých starších spolužáků vyráběly vánoční dekorace. Na vánočním jarmarku probíhal prodej výrobků, které děti pečlivě vytvářely, a které se jim moc povedly, o čemž svědčí také to, že se téměř vše prodalo. Pro rodiče předškoláků se konala informační schůzka, na které se rodiče dozvěděli, kdy bude na naší škole zápis, co naše škole nabízí a jakými metodami probíhá výuka v prvních třídách. V závěru dne proběhla prohlídka pavilonu prvních tříd a nového pavilonu, který byl otevřen v říjnu.

          Všem, co si k nám přišli odpočinout od všedních starostí, moc děkujeme za účast. Doufáme, že se Vám akce líbila stejně jako nám a můžete si ji připomenout ve fotogalerii.