Děti v Bubci

Žáci páté třídy navštívili v dubnu Sochařské studio Bubec. Zahájili jsme tak spolupráci naší ZŠ s tímto studiem. Žáky zaujala právě probíhající výstava Vojty Horálka „Po bitvě“. U jednotlivých obrazů probíhala živá diskuze. Následně jsme si prohlédli celé studio i s přilehlým venkovním prostorem a komunitní zahrádkou. Na té se dětem moc líbilo. Na jednotlivých exponátech si mohly i hrát. Největší úspěch však měla rozhledna.  Rádi přijímáme nabídku Studia Bubec pěstovat si na zahrádce různé rostlinky a využívat v rámci pracovního vyučování dřevodílnu studia. Děkujeme paní Janíčkové za hezký zážitek.

Hana Zdvihalová