DRAMATICKÝ KROUŽEK

  • Dramatický kroužek bude v tomto školním roce pro družinové děti vždy v pondělí od 14:40 do 15:25 hodin v učebně 5.A (malý pavilon). Děti si přivedu a po skončení kroužku je odvedu zpět do družiny. Začínáme 1.10..
  • Dramatický kroužek pro děti, které nenavštěvují školní družinu, bude v tomto školním roce vždy v úterý  od 13:20 do 14:05 hodin v učebně 5.A.  Začínáme 2.10..

                                  Maskovat Klipartové ilustrace. 30 315 maskovat klipartové výkresy k vyhledání od více než 15 vydavatelů ilustrací bez licenčního

V tomto kroužku si hrajeme, dramatizujeme různé situace, učíme se jazykolamy, povídáme si pohádky, recitujeme básničky. Připravujeme různá vystoupení pro potřeby školy a také divadelní představení, které na konci školního roku předvedeme rodičům, spolužákům, dětem z mateřské školy i seniorům v domově pro seniory.

Případné dotazy na: [email protected]