Dramatický kroužek v prosinci

Dramatický kroužek v prosinci

Na vánoční čas se s dětmi z dramatického kroužku pečlivě připravujeme již od konce října. Rádi se zúčastníme rozsvěcení vánočního stromku na Řeporyjském náměstí, kde jsme i letos vytvořili živý betlém. K hezké vánoční atmosféře přispělo i pásmo básniček o zimně a o Vánocích recitovaných našimi dětmi.

V pondělí 9. prosince jsme společně navštívili dům pro seniory “U Agáty“, kde na nás čekali dědečkové a babičky, které jsme svým vystoupením chtěli potěšit. To se nám snad i povedlo. Na závěr od nás dostali senioři drobné dárky, které jsme pro ně vyrobili v hodinách předmětu „Člověk a jeho svět“.

Vánočním posezením pro rodiče a prarodiče pak vystoupení dramatického kroužku pro tento kalendářní rok skončilo. Přejeme všem blízkým i příznivcům poezie a dramatického umění krásné Vánoce a šťastné vykročení do nového kalendářního roku.

Hana Zdvihalová