Karneval ve ŠD

V pátek 16.2.2018 se konal v tělocvičně naší základní školy KARNEVAL školní družiny.Vzhledem k počtu dětí musíme od loňského roku pořádat společné akce na 2 skupiny ( menší děti  z I. a II.odd.  a druháci a třeťáci  z III. a IV. odd.).

Letošní karneval,stejně jako loňský,pro děti připravily samy paní vychovatelky.Prvňáčci  ještě celý týden hráli ve svých odděleních etapovou hru,která měla název "Z pohádky do pohádky".Při této hře měli za úkol plnit zadané úkoly z oblastí Hv,Vv a Pč .Po splnění úkolu následovalo hodnocení a na konci hry děti obdržely pozvánku na tolik očekávaný karneval.

Letos bylo pro děti připraveno veliké překvapení v podobě DJ p.Švehly,který úžasně  připravil hudební stránku této akce a svým moderováním se  skvěle doplňoval s p. vychovatelkami.

Ty si připravily pro děti spoustu soutěží(hádání pohádkových dvojic,postav i názvů pohádek,překážkovou dráhu dvojic a tolik oblíbený "Tanec dvojic s nafouknutými balonky" ).

Pan Švehla si připravil úkol pro paní vychovatelky,které učily děti " Ptačí tanec ".Uteklo to jako voda,nikomu se nechtělo skončit.Při odchodu domů každé dítě dostalo odměnu za účast v podobě nafukovacího balonku,sešitu a banánu.Akce se vydařila a již se těšíme na další společnou akci,kterou bude návštěva prodejní výstavy perníčků s velikonoční tématikou.

Závěrem bych chtěla za všechny účastníky karnevalu mnohokrát poděkovat panu Švehlovi,který z vlastní iniciativy a bez nároku na honorář,fantasticky odehrál a odmoderoval tuto akci.Těšíme se na další spolupráci.

 

                                                                                                                               Eva  Staňová , vychovatelka ŠD       

stažený soubor (2) stažený soubor (4) stažený soubor (5) stažený soubor (6) stažený soubor (8) stažený soubor (13 stažený soubor stažený soubor1