Kateřina Neumannová – MILÉ SETKÁNÍ

Naší škole se povedlo něco, jak se říká „Z ŘÍŠE SNŮ“. Pozvání do naší školy přijala mezinárodně uznávaná sportovkyně a pro nás bývalá reprezentantka ČR v běžeckém lyžování – Kateřina Neumannová. Od začátku až do konce byla jedním slovem „SKVĚLÁ“. Při besedě ochotně odpovídala na všechny dotazy žáků (a nebylo jich málo). Děti se zajímaly převážně o pocity Kateřiny související s projetím cílové pásky při závodech, postavení se na stupně vítězů či tréninkové dávky. Často se ptaly na Kateřinu Neumannovou jako maminku dcery Lucinky. Jestli jí vede k vrcholovému lyžování, jestli z ní chce mít stejně úspěšnou sportovkyni a další. Kateřina byla velmi příjemná a s nadhledem a osobitou upřímností dětem sdělila, že svou dceru podporuje ve všem, o co projeví zájem. Mohli bychom říci, že na nás byla připravená, protože všechny děti, a to do jednoho, které měly zájem o podepsanou fotku od Kateřiny Neumannové, jí dostaly. Dokonce i ti, co měli zájem o společnou fotku, byli uspokojeni.

POZOR! Naše děti se od Kateřiny dočkaly ocenění.  Pochvala za jejich vzorné chování byla od srdce a my jsme samozřejmě za to rádi.

Kateřině přejeme vše nej a určitě budeme MOC rádi, když se k nám opět zatoulá  🙂

Kateřino, SKOL!