Listopad plný akcí

V listopadu jsme se seznámili s cizinci v rámci akce Edison, kteří nás navštívili při hodinách angličtiny. Představili nám zemi, ze které přijeli a ochutnali jsme dobrůtky z jejich kuchyně. Navštívil nás Bovýsek a dal nám poznávačku z ovoce a zeleniny. Za odměnu jsme  od něj dostali pexeso. Při hodinách ČSP jsme si ovoce a zeleninu vymodelovali. Ke konci měsíce jsme navštívili divadlo GLANS. Viděli jsme pohádku "Vánoce na blátě". Zvládli jsme společnské chování v divadle a moc se nám tam líbilo. Poslední den v měsíci proběhlo školní kolo recitační soutěže. Děti poprvé před velkým obecenstvem a porotou zvládly přednést svou báseň. Matematika je pro nás pořád zábavná a všichni ji zvládáme. V českém jazyce je to náročnější. Stále procvičujeme už čtení vět se správnou intonací. Paní učitelky povzbuzují děti a všichni si věříme, že čtení zvládneme.  Hurá, většina z nás píše už perem. Snažíme se psát hezky a bezchybně.

Jana Zouvalová, Michala Lebedová

IMG_3789

 

 

IMG_3792