Lyžařský kurz – Postalm (Rakousko) 3.2.-7.2.2014

Již tradičně jsme zamířili na lyžarský kurz do rakouského Postalmu. Celý týden nás na svahu doprovázelo nádherné slunečné počasí s teplotami okolo 16°C na slunci. Bohužel sníh nám mizel před očima a nový ne a ne připadnout. Poslední dny lyžování již byly „na hraně“, hnědé fleky, kameny na sjezdovce nám ale příjemný dojem z lyžování nepokazily.Večery jsme trávili společenskými hrami, sledováním naučného filmu s tematikou lyžování, přednáškami apod. Děti si zdokonalily techniku carvingu i snowboardingu oprášily si správné chování na sjezdovce a v horském terénu.  Lyžařský kurz se obešel bez komplikací a važnějších zranění. Již teď se těšíme na příští rok, plánujeme s sebou vzít i běžky a seznámit se tak i s tímto lyžováním.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Petr Havránek