Lyžařský kurz – Postalm

       V měsíci březnu od 15.3. do 19.3. 2013 jsme pořádali již tradičně lyžařský výcvikový kurz v rakouském Postalmu. Hned po příjezdu nepřevládalo zrovna nadšení vlivem nepříznivého počasí a první lyžařský půlden jsme pouze přetrpěli. Odměnou nám pak bylo probuzení do azurového rána a takřka ideálního lyžařského počasí, které vydrželo po celou dobu kurzu. Krásně upravené svahy a poloprázdné lyžařské středisko bylo jako ze snu. Děti si zdokonalovaly techniku carvingu i snowboardingu a večery jsem trávili společenskými hrami. Lyžařský kurz se obešel bez zranění a doufáme, že ve větším počtu účastníku  vyrazíme do Rakouska i příští rok.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Petr Havránek

.