Lyžařský výcvik Postalm 2019

Lyžařský výcvik POSTALM 2019

 

V neděli ráno jsme vyjeli z Prahy směr Rakousko Postalm na lyžařský výcvik. Po příjemné cestě, při které jsme celou dobu zpívali, jsme se dostavili na místo. Hned po ubytování jsme začali se zařazováním do skupin. Tenhle rok jsme měli poprvé i čistě snowboardovou skupinu, kterou vedla instruktorka Terezka. Lyžařské skupiny si střídaly paní učitelky Macourková a Lebedová. Jeden den jsme vyrazili na běžky protáhnout si tělo. Každý večer jsme organizovali program jako například zdravovědu, poznávací hry a večerní sáňkování.  Po celou dobu nám krásně svítilo slunce.

Lyžařský výcvik očima žáků: „V úterý 26. 2. 2019 jsme se vydali na adrenalinový výlet na běžkách. Důkladný dozor nad námi držela paní učitelka Miška Lebedová. Výlet byl pro mnohé z nás velice fyzicky náročný, ale bylo to úžasné zpestření lyžařského kurzu a všichni bychom si ho rádi zopakovali.“ Za 9. A, 8. B, 7. A Barbora Gabrielová

„ Dobře upravené a vyznačené sjezdovky, ubytování, malá četnost lyžařů na svahu.“ Za 6. B, 6. A Matěj Blažek

„Lyžák je skvělý, musím říci, že zde jsme zažili ty nejlepší zážitky. A hlavně máme velice krásné vzpomínky.“ Za 7.A, 7.B Lucie Valterová a Natálie Blechová

Michala Lebedová, Lucie Macourková