MDD v ŠD

Dne 3. června 2019 proběhla v naší školní družině tradiční oslava MDD. Letos jsme slavili divadelním představením  " Myška Eliška – mořský svět ". Představení bylo propojeno se spoluprací  hlavní představitelky a dětí (tvz. " myšat " ). Během představení se děti seznamovaly s podmořským světem, jeho florou a faunou. Hádaly  např. mořského koníka, mečouna, žraloka, sasanku a další. Představení se dětem velmi líbilo. Po jeho skončení následovala pracovní dílna, kde si děti malovaly keramické polotovary ryb. Oslava MDD byla poslední akcí  školní družiny v tomto školním roce. Všem dětem, rodičům a obyvatelům Řeporyj  přejeme krásné léto a v září opět na viděnou. 

                                                                                                                                                                                             Za školní družinu Ludmila Růžičková a Eva Staňová