Obvodní kolo přespolního běhu

        Ve  čtvrtek 25.9. se na Nových Butovicích konalo obvodní kolo přespolního běhu. Naši školu reprezentovala družstva dívek i chlapců.

      Žačky osmých a devátých 9. tříd ve složení: Blažková Š., Toušková K., Viglášová C. a Tesárková T. obsadily 8. místo, žáci 8. a 9. tříd ve složení Slabý F., Rotrekl J., Husák D., Tejkl T., Suchánek J. si doběhli pro 5. místo. Žačky 6. třídy Tothová A. Šimáčková A., Neumarová D., Valentová K. a Niklfeldová S. vybojovaly 10. místo. žáci stejné kategorie: Rotrekl M., Procházka F., Kobliha D. a Zouvala O. obsadili 9. místo. Nejlépe si vedli žáci 4. a 5. tříd ve složení Schneider D., Plemeník K., Brož D. a Ryba A. Tito chlapci obsadili výborné 2. místo a předvedli vyrovnané výkony celého družstva. Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci školy a výhercům gratulujeme.

Petr Havránek