Obvodní kolo v přespolním běhu

            Ve středu 25. září 2013 se výběr žáků ze čtvrtých až sedmých tříd zúčastnil závodu v přespolním běhu, který se konal na ZŠ Jánského. Týmový závod se našim žákům vcelku povedl, bohužel velká snaha nakonec byla odměněna pouze „bramborovou“ medailí ve dvou kategoriích. V kategorii dívek ze 4.-5. tříd závodily: Jirasová, Trnková, Mlynářová, Tothová a Šimáčková. Dívky si doběhly pro celkové 6. místo. Chlapci ze stejných tříd ve složení: Sekuj, Schnedeir, Albrecht a Brož vybojovali hezké 4. místo. Ve starší kategorii žaček ze 6.-7. tříd běžely za naši školu: Vanclová, Rálišová, Jezdinská a Edlová. A právě poslední dvě jmenované dívky se „zasloužily“ svým nesportovním chováním o poslední místo celého týmu. Trasu přespolního běhu šly a dokončily tak závod na posledních místech. Kluci ze 6.-7. tříd si doběhli pro 4. místo. Zasloužili se o to: Hrkal, Síla, Suchánek, Kobliha a Tejkl. Děkujeme všem žákyním a žákům za účast a za reprezentaci školy.

Petr Havránek