Osobnost měsíce prosince – Aleš Valenta

V příjemné a kamarádské náladě nás navštívil olympionik Aleš Valenta. Další z projektu Olympismus, který naše škola zařadila jako celoškolní projekt ve školním roce 2013/2014. Nejčastější otázky směřovaly k zisku olympijské medaile. Dále se žáci zajímali o počet získaných medailí, na trému před závody, na soustředění se při skoku a další. Reakce Aleše resp. jeho odpovědi byly vysoce profesionální. Přece jen je Aleš dlouholetým sportovcem, který získal olympijskou medaili a ve sportu obrovský přehled. Zároveň v současné době pracuje jako moderátor, takže vyprávění před žáky mu nedělalo vůbec problém.

Chceme touto cestou ještě jednou poděkovat Aleši Valentovi za jeho návštěvu u nás ve škole. Velmi si toho vážíme a přejeme hodně štěstí v jeho dalších aktivitách.

Vedení školy