Oznámení pro 2. stupeň

Vážení rodiče, milí žáci,

protože zatím nevíme, jak dlouho budou trvat karanténní opatření, na první týden byly úkoly pro jednotlivé předměty zaslány přes EŽK s  termínem odevzdání. Prozatím úkoly prosím průběžně vypracujte a učte se zadanou látku. Příští týden ve středu předpokládáme, že už budeme mít víc informací ohledně délky uzavření školy,  pak vám sdělíme, jakou formou budeme kontrolovat a hodnotit zadané úkoly. V některých případech se nevyhneme ani zvládání nového učiva, ke kterému vám každý vyučující pošle učební materiály, nebo odkazy, kde vysvětlení najdete. Úkoly, které je možné odesílat po internetu (IKT), je možné posílat obratem.

V případě jakýchkoliv dotazů, problémů ohledně učiva nebo problémů dostat se k zadaným úkolům, včetně problémů s EŽK, prosím kontaktujte vyučující nebo mě prostřednictvím e-mailu [email protected] Problémy budeme řešit průběžně.

Děkujeme za pochopení a doufáme, že tuto nepříjemnou situaci zvládneme bez problémů.

Za vedení školy a vyučující 2. stupně

S pozdravem

PhDr.Jana Zborovjanová

vých. poradkyně pro 2. st.