Pokyny před odjezdem ŠVP Kořenov

Škola v přírodě organizovaná od 3. do 7. září 2020 v obci Kořenov.

ODJEZD  NA ŠKOLU V PŘÍRODĚ

V den odjezdu (ve čtvrtek) se sejdeme v 08:15 hod. před areálem školy, kde budou přistaveny autobusy.

Odjez je naplánován na 08:35 hod. Dostavte se, prosím, včas! V případě, že odjezd autobusů nestihnete, budete muset zajistit přepravu svého dítěte jiným způsobem na vlastní náklady.

Veškeré léky, které dítě užívá, předá zákonný zástupce před odjezdem u autobusu pověřené zdravotnici – dítě u sebe mít léky nesmí.

Pro přepravu organizovanou smluvním dopravcem cestovní kanceláře CK 2 může být požadována rouška. Prosím zajistěte svému dítěti jednorázovou roušku! Podrobnější informace k používání roušky najdete níže v „seznamu doporučených věci na zotavovací akci“.

NÁVRAT ZE ŠKOLY V PŘÍRODĚ

V den návratu (v pondělí) opustíme Kořenov kolem 10:00 hod. Předpokládaná doba návratu ke škole je mezi 12:45 až 13:15 hod.

CO JE TŘEBA UDĚLAT V DEN NÁSTUPU DO ŠKOLY (V ÚTERÝ 1. ZÁŘÍ) !!!

Prosím zajistěte, aby Vaše dítě přineslo v den nástupu do školy do školy a předalo svému třídnímu učiteli následující materiály:

1. přihlášku (smlouvu) na zotavovací akci (podepsanou zákonným zástupcem)
  2. potvrzení o zdravotní způsobilosti dítěte (potvrzené lékařem)
  3. prohlášení o absenci příznaků koronaviru (potvrzuje zákonný zástupce)
  4. kopii kartičky zdravotní pojišťovny dítěte

Děkujeme za spolupráci!

SEZNAM DOPORUČENÝCH VĚCÍ NA ZOTAVOVACÍ AKCI

1. OBLEČENÍ A OBUV

Kalhoty, bunda, slabší větrovka s kapucí, svetr či mikina, tepláková souprava (na ven), domácí oblečení a přezutí (pro pobyt v objektu), turistická a sportovní obuv, holínky, spodní prádlo na týden, trička, ponožky, čepice, kapesníky, pyžamo, ručník, pláštěnka, plavky. (Množství oblečení záleží na uvážení rodičů.)

2. TOALETNÍ POTŘEBY

Mýdlo v pouzdru, šampon, kartáček a pasta na zuby, kelímek, hřeben, opalovací krém, repelent.

3. DALŠÍ POTŘEBY

Malý batůžek na výlety, zábavná četba, oblíbená hračka, společenská hra (kvarteto, pexeso…), hudební nástroj (kdo chce), šátek, pytel na špinavé prádlo, jednorázové roušky (kvůli veřejné dopravě a pro případ změn vládních nařízení), pro kulturní potřeby a potřeby veřejné dopravy doporučujeme kapesné v minimální výši 200,- Kč.

4. POTŘEBY NA VYUČOVÁNÍ

Nebrat aktovku! – zbytečně zabírá místo. Vzít pouze psací potřeby,  materiály k výuce zajistí vyučující (nebrat učebnice ani sešity!).

5. NA CESTU

Oblečení podle počasí, malý batůžek se svačinou, igelitový sáček pro případnou nevolnost, přezutí do objektu.

(Nezapomeňte, prášky proti nevolnosti se musí dát 30 minut před odjezdem.)

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ

– Rodiče, nebalte svým dětem sami, pouze jim pomozte radou, jak věci do kufru uložit. Váš syn či dcera si tak nejen snáze zapamatuje, co s sebou má, ale i lépe zvládne balení při návratu.

– Na kufr připevněte visačku se jménem dítěte.

– Nedávejte s sebou dětem cenné věci.

– Velikost a váha zavazadla by měla odpovídat schopnostem Vašeho dítěte, které s ním bude manipulovat.