Přespolní běh

V pátek 7. 9. 2018 jsme tradičně běželi přespolní běh. Školní rok u nás totiž začíná výletem do přírody a při té příležitosti se proběhneme. Již tradičním místem je Dalejský profil v okolí Malé Skály. První až třetí ročník běžel 400 m, čtvrtý a pátý 800 m, dívky šestého a sedmého ročníku 1300 m, chlapci šestého a sedmého ročníku 1700 m, dívky osmého a devátého ročníku 1700 m a chlapci osmého a devátého ročníku 2600 m. Letos nás čekala nová trasa – malý okruh 400m po zelené fáborce a velký 1300m po modré fáborce. Počasí se celkem povedlo (nepršelo) a organizace proběhla bez problémů. Na žácích byla patrná soutěživost, zejména u mladších ročníků. Až na pár oděrků kolen dopadlo vše v pořádku, ceny byly rozdány a příští rok zase… J

                                                                  Karel Vancl

Fotografie