Přespolní běh – obvodní kolo

Dne 26.9.2016 se uskutečnilo na ZŠ Klausova (Velká Ohrada) obvodní kolo v přespolním běhu. Naši školu reprezentovalo celkem 23 žáků a žákyň. Počasí nám přálo a teplotně se jednalo o ideální podmínky. Sebekriticky musíme přiznat, že naše výkony nebyly z kategorie úspěšných. Jako družstva, po čtyřech zástupcích v kategorii, jsme se téměř ve všech kategoriích umístili na posledním místě. Není to lichotivá zpráva. Z tohoto důvodu jsme se pro tento školní rok rozhodli věnovat v hodinách tělesné výchovy více rozvoji vytrvalostních schopností. Na závěr smutné bilance bychom chtěli pochválit výkon Dominika  Brože ze 7.A, který se umístil na velmi pěkném 7.místě ve své kategorii.

Karel Vancl

 dsc_0156

 

                                 dsc_0144   

                                                                                                               dsc_0131