Projekt ŠD-Známe a chráníme své tělo

Týdenní projekt „Známe a chráníme své tělo“

Minulý týden jsme si v V. oddělení ŠD uspořádali celotýdenní projekt „Známe a chráníme své tělo“. Cílem projektu bylo prohloubení znalostí a vědomostí o lidském těle a zdraví. Při práci jsme využívali počítač, pracovní listy a encyklopedie. V průběhu celého týdne jsme vytvořili model postavy v životní velikosti, na který jsme postupně přidávali a dokreslovali kosti a orgánové soustavy. Procvičili jsme si také naše smysly, když jsme rozpoznávali různé pachy, chutě nebo poslepu poznávali předměty z tajemné krabice. Poslední den jsme oslavili sportovním odpolednem k MDD, kde děti soutěžili v jednotlivých disciplínách.

To, že nás to celý týden moc bavilo dokazují následující fotografie.

Ing. Karolína Koutecká (ŠD)