Prvňáci 2019

Hurá, přišly nám pracovní sešity!

Potřebné pomůcky pro žáky 1. ročníku

Rodiče pořídí:

Aktovku, penál (pro 1.tř. je ideální jednopatrové), přezůvky, látkový ubrousek na svačinu.

Penál: tužky č.1 (2ks),guma,  pastelky kvalitní – nejlépe trojboké, kvalitní nůžky, ořezávátko se zásobníčkem, tyčinkové lepidlo

Zhruba od října budou děti potřebovat pero (plnící – bombičkové a  jednorázové tzv. Tornádo) – dostanou od třídní učitelky.

Obaly na sešity – volte raději pevné (velikost A4 a A5 – cca po 5 kusech, 1 obal A6 na deníček, další možné velikosti budou upřesněny.) Složku na sešity, pevnou folii A4 na vysvědčení ( stačí až v pololetí).

Desky na písmena, desky na čísla, stírací tabulka – prosíme donést podepsané do školy druhý týden

Tělesná výchova : kraťasy, tričko, cvičky ( bílá podrážka), ponožky ( do tělocvičny)

tepláková souprava, tenisky (na hřiště) – nenosit první den – do konce týdne

Družina :  tepláky nebo jiné pohodlné oblečení na hraní, do dílny pracovní

košili nebo starší tričko

Výtvarné potřeby, které budou děti potřebovat:

Výtvarná výchova:

Kufřík na výtvarné potřeby: (nenosit první den – do konce týdne)POZOR, některé věci kupuje škola!

kelímek na vodu,

hadřík,

zástěru (nejlépe starou košili po tatínkovi apod.),

voskovky