Reprezentace školy – nohejbal

V úterý 29.3. se  chlapci ze šestých a sedmých tříd zůčastnili nohejbalového turnaje na ZŠ Jánského. Tým ve složení: Martin Klán, Vladan Soukup, Jan Ďubašík, Matěj Hrkal a Filip Zedník si v turnaji vedl velmi dobře.  Během soubojů ve skupinách s týmy ostatních škol podaváli kluci vyrovnané výkony a jedinou porážku v turnaji utrpěli až v samotném finále s FZŠ Brdičkova. Z turnaje si tak odvezli krásné druhé místo.

                                                                                                                                                                              Petr Havránek

 

Ve čtvrtek 30. 5. nohejbalový turnaj pokračoval pro chlapce z 8. – 9. tříd. Hned v úvodním utkání naše sestava (Moravec Jan, Jiras Daniel, Jiras Martin, Tomšů Dominik a Jarolímek Petr) prohrála těsně s družstvem ZŠ Mezi školami. Po tomto úvodním „klopýtnutí“ naši reprezentanti již nedovolili dalším soupeřům výraznějšího ohrožení naší cesty do finále. Ve finále jsme narazili na pořádající družstvo ZŠ Jánského. První set jsme prohráli těsně 12:11 a ve druhém se nám podařilo již od začátku setu diktovat hru. Druhý set jsme vyhráli 8:12. Třetí rozhodující set jsme rozehráli ve velkém stylu a rychle jsme šli do vedení. Na hráčích bylo znát napětí a nervozita. To se bohužel stalo nakonec rozhodující, protože naši hráči nedokázali za stavu 7:11 využít pět mečbolů. Z turnaje jsme si odvezli (trpké) druhé místo, za které jsme samozřejmě rádi.

Všem našim příznivcům děkujeme za podporu!

Karel Vancl

 

 Fotografie: