Reprezentace školy: Pětiboj OVOV

Naší školu reprezentovala dvě družstva: Řeporyje A (Klára Toušková, Barbora Procházková, Carolyn Viglášová, Andrea Zítková, Filip Slabý, Vladan Soukup, Jan Ďubašík, Tomáš Tejkl) a Řeporyje B (Aneta Niklfeldová, Barbora Blažková, Kristýna Blažková, Eliška Šimonová, Jakub Sekuj, Jakub Suchánek, Denis Vaňkát, Petr Pavlíček). Soutěžilo se v disciplínách: přeskoky švihadla, trojskok snožmo, leh-sedy, dribling s basketbalovým míčem a shyby. Po každé disciplíně jsme měli možnost sledovat průběžné pořadí. Po třetí disciplíně se tým Řeporyje A držel na slušném pátém místě a v jednotlivcích v kategorii ročníku narození 2000 dokonce obsadili první dvě místa Vladan Soukup a Filip Slabý. Všichni reprezentanti ukázali velké srdíčko a bojovnost. To se ukázalo při vyhlašování výsledků v jednotlivcích, kdy na stupních vítězů postupně stanuli: Eliška Šimonová (2), Carolyn Viglášová (3), Klára Toušková (3), Vladan Soukup (2) a Filip Slabý (1)! Jako třešnička na dortu pro nás bylo závěrečné vyhlašování výsledků po týmech (školách), kdy družstvo Řeporyje A bylo vyhlášeno jako 2 nejúspěšnější, za což jsme obdrželi nádherný pohár. Velká gratulace všem účastníkům za VZORNOU reprezentaci školy! Děkujeme

Karel Vancl