Škola v přírodě Bedřichov

V pondělí 7.10. vyrazili žáci 2. stupně na školu v přírodě do Bedřichova v Jizerských horách. Čekalo nás krásné, sluncem zalité údolí uprostřed lesa. Po ubytování a dobrém obědě jsme se žáky a našimi asistentkami vyrazili na blízkou rozhlednu Královka nedaleko naší chaty. Děti se vyhrály na hřišti plném průlezek, houpaček i lanových atrakcí. Následující den byl deštivý, ale ani to nám nebránilo v objevování dalších zajímavostí v našem okolí. Ve středu jsme po dopolední výuce zavítali na blízkou bobovou dráhu, kde děti čekalo vzrušující adrenalinové odpoledne. Večer si děti zkrátili divadelními scénkami na téma historie USA. I  když nám počasí nepřálo, nenechali jsme si poslední dny zkazit a domů odcházíme odpočatí a s dobrou náladou.