Škola v přírodě pro žáky 6. a 7. ročníků 2020/2021

ŠKOLA V PŘÍRODĚ

Nabídka pro žáky 6. a 7. ročníků ve školním roce 2020/21

Vážení rodiče,

dovolujeme si touto cestou nabídnout Vašim dětem možnost zúčastnit se v úvodu nadcházejícího školního roku pobytu na škole v přírodě. Přechod žáků na 2. stupeň provází v první řadě převzetí třídy novými třídními učiteli – což se letos v září dotkne částečně i sedmého ročníku. Hlavním cílem společného vzdělávacího pobytu žáků se svými učiteli je snaha o vzájemné poznání a navázání přátelských vztahů. Škola v přírodě se nám navíc jeví jako skvělá příležitost k zotavení po období spojeném s obtížným a omezeným způsobem výuky, stejně jako ke kýženému „návratu do starých kolejí“.

O tom, že výuka v přírodě spojená s celodenními sportovními a společenskými aktivitami obohacuje děti nezapomenutelnými zážitky, svědčí koneckonců i spokojenost a nadšení žáků, kteří absolvovali pobyt vloni. 

Prosíme, abyste v nejbližších dnech sledovali příchozí poštu v elektronické žákovské knížce (DM SOFT) svých dětí. Prostřednictvím mailu Vás osloví budoucí třídní učitelé Vašich dětí, aby se Vám představili a aby Vám sdělili podrobnější informace týkající se smluvních podmínek pobytu a úspěšného podání přihlášky.

 

ZÁKLADNÍ INFORMACE O POBYTU

 

KDE

Obec Kořenov (nacházející se na pomezí Krkonoš a Jizerských hor).

 

KDY

Od čtvrtka 3. září do pondělí 7. září 2020

Pozn. Žáci nastupují do škol v úterý 1. září. Ve středu 2. září probíhají konzultace.

 

CENA

cca 3.900,-Kč

(cena je předběžná; může se měnit oběma směry v závislosti na počtu přihlášených žáků)

 

DODAVATEL

Cestovní kancelář CK 2

 

TŘÍDY A JEJICH TŘÍDNÍ UČITELÉ

6. A (paní učitelka Kamila Procházková)

6. B (paní učitelka Denisa Šilerová)

7. A (paní učitelka Lucie Wilczková)

7. B (pan učitel Zdeněk Kauer)

 

VEDOUCÍ POBYTU

pan učitel Jiří Macák

 

Těšíme se na hojnou účast žáků!