Slavnostní vyhodnocení za 3.čtvrtletí

V pondělí 27.4.2015 jsme v průběhu čtvrté vyučovací hodiny připravili pro naše žáky slavnostní vyhodnocení zasloužených žáků za třetí čtvrtletí školního roku 2014/2015. Na improvizované pódium vystoupili žáci ze všech tříd. Počet vyhlášených za třídu byl různý, od jedné žákyně až po celou třídu. Ocenění se tentokrát netýkalo „jedničkářů“, ale ochoty pomáhat druhým, taneční vystoupení, za výrazný slohový projev, výrazné zlepšení studijních výsledků, vzorné plnění školních povinností, za úžasný projekt „ŠETŘÍLCI A GRANDI“, ale i odvahu. Konkrétně za odvahu přijít za učitelem a říct, co nekalého jsem viděl – vedení školy si této statečnosti velmi váží.

V odměňování žáků budeme pokračovat a již nyní se těšíme na skutky, které rádi odměníme i věcným dárečkem.

Vedení školy