Turnaj v nohejbale

            V pondělí 19.5. a v úterý 20. 5. se vybraní reprezentanti naší školy zúčastnili nohejbalového turnaje na ZŠ Jánského.

            Tým ze sedmé třídy ve složení: Jakub Suchánek, Filip Zedník, Tomáš Tejkl, Matěj Hrkal a Marek Síla  si vedli v turnaji velmi dobře. Díky bojovnému výkonu a týmové spolupráci obsadili  výborné 3. místo.  Nohejbalistům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

Žáci 8. a 9. třídy Martin Jiras, Petr Jarolímek, Dominik Tomšů, Martin Klán a Matěj Blažek vybojovali krásné 2. místo, jelikož jsme ve finále nedokázali zdolat hostitele tohoto turnaje ŽŠ Jánského. Celý turnaj jsme pojali hodně sportovně a to tím, že jsme jeli na turnaj i zpět na kole. Ve skupině jsme obhájili krásné první místo a to výhrou nad těmito školami: Mezi Školami, Trávníčkova a Chlupova. Nakonec jsme z turnaje odjížděli spokojení a radostní i s druhým místem a těšíme se na příští rok.  Matěj Blažek (8.A)