Úspěchy hudebního kroužku

Ve druhém březnovém týdnu se muzikanti a zpěváčci z hudebního kroužku zúčastnili hudební soutěže DOREMIFA na Praze 13. Soutěžili v několika kategoriích. V pěvecké, ve hře na nástroj

a v minikapelách. Nejmenším zpěváčkům v kategorii 1. a 2. tříd se podařilo získat hned tři ocenění. Dvě zpěvačky se podělily o stříbro a jedna získala bronz. Ve hře na nástroj jsme získali druhé místo. Ve starší kategorii od 3. do 5.třídy si jedna šikovná zpěvačka vyzpívala stříbro a náš flétnový soubor získal bronz. Všichni, kdo se soutěže zúčastnili, i když nezískali ocenění, si zaslouží velký obdiv. Pracovali na sobě a udělali velký posun. Členové flétnového souboru každý den poctivě chodili, nacvičovali a snažili se podat co nejlepší výkon. Také vše co zahráli se povedlo a jsme na ně právem pyšní. Poděkování patří i rodičům, kteří své děti v muzicírování podporují a přišli jim držet pěsti i na soutěž. I kdybychom nepřivezli žádný diplom, tak by se dalo říci, že vyhráli všichni. Tím, že se pro hudbu a zpěv nadchli, těšili se a s velkým nadšením nacvičovali.

Mgr. M.Šimánková