Vyhráli jsme ! 1.A,B

Ve středu 26.3.  se 1.A s 1.B   a zástupkyně třetí třídy vydali do hypermarketu Globus na slavnostní předávání cen za výtvarnou soutěž Březen měsíc knihy. Uvítala nás paní asistentka a uvedla nás do zasedací místnosti. Před předáváním cen od pana ředitele hypermarketu Thomayera, jsme byli pozváni na exkursi do jejich pekárny. Viděli jsme, jak se zadělává těsto, kde kyne a také jsme byli u výroby chleba, baget a rohlíků. Prohlédli jsme si, jak to vypadá v mrazáku, ale i v peci. Dostali jsme čerstvě upečený rohlík nebo housku a s sebou na cestu koláč. V zasedací místnosti pro nás bylo připraveno pohoštění -pudinkové pohárky a pití. Všem se nám v Globusu líbilo. Potěšila nás nejen odměna za naše výtvarné práce,které jsou v Globusu vystavené, ale i to, že díky exkursi už nyní víme, co vše je třeba udělat, než si můžeme koupit čerstvé pečivo. 

Mgr. Petra Slancová

Mgr. Michaela Šimánková