Únor ve družině

Publikováno: 7.3.2024 Autor(ka): Michala Lebedová Kránerová

V uplynulých čtrnácti dnech byl program ve školní družině plný zábavy, tance, legrace
a tvoření.

Na Valentýna jsme zdolávali v tělocvičně nejrůznější úkoly na stanovištích. Na děti čekala doplňovačka, zkouška rychlosti, postřehu a obratnosti. Vyráběli jsme valentýnská přání a tvořili srdíčka z různých materiálů. Prvňáčci jeli do nové expozice Národního muzea  s názvem Dětské muzeum. V jednotlivých sálech se díky interaktivním prvkům ocitli například v  herně s netradiční skluzavkou, fotografické laboratoři a herním kiosku. Po výletu se všichni těšili na přespávačku ve škole, která se velmi povedla. V týdnu od 19.2. jsme  oslavovali masopustní období. Vyvrcholením byl diskotékový rej masek v doprovodu našeho nejoblíbenějšího DJ pana Ladislava Švehly, kterému tímto velmi děkujeme za skvělou spolupráci.

Martina Bejvalová a vychovatelky ŠD