Výsledky olympiády v anglickém jazyce - II. stupeň

Publikováno: 15.1.2024 Autor(ka): Michala Lebedová Kránerová

Při pořádání školního kola druhostupňové olympiády v anglickém jazyce praskaly učebny ve švech.

V tomto školním roce projevilo vážný zájem o účast celkem 43 dětí. 25 žáků v kategorii I. A (6. a 7. ročník) a 18 žáků v kategorii II. A (8. a 9. ročník).

Školáci porovnali své znalosti v jazykových disciplínách čtení, poslech, mluvení. Výsledky ukázaly, že v desítce nejlepších soutěžících byly síly velmi vyrovnané. O vítězi v mladší kategorii dokonce musel kvůli zisku shodného počtu bodů rozhodnout tzv. „rozstřel“ v podobě dodatečné úlohy.

Vítězové obou kategorií budou reprezentovat naši školu v obvodním kole pro Prahu 5 a Prahu 13.

Na pomyslné bedně se umístili:

Kategorie I. A

1. Knap Daniel (7. A)
  2. Shishkin Ivan (6. A)
  3. Durchánková Barbora (6. A)

Kategorie II. A

1. Paveleková Anna Marie (9. B)
  2. Tudžaroffová Elly(8. B)
  3. French Lily (9. B)

Blahopřejeme!

Podrobnější informace týkající se dosažených výsledků v jednotlivých disciplínách získají žáci (rodiče) prostřednictvím svých vyučujících.

Za organizační tým OAJ

Zdeněk Kauer